×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

روانشناسی کلیدی + روانشناسی عمومی

اندیشه طلایی

ده نکته براي نزديک شدن به خانم‌هاي مجرد

10 نکته براي نزديک شدن به خانم‌هاي مجرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اکثر آقايون نمي دانند وقتي مي‌خواهند به دختري نزديک شوند چه بايد بگويند. به همين خاطر تصميم گرفتيم شما را در اين زمينه راهنمايي کنيم.

وقتي دختري که از او خوشتان مي‌آيد را مي‌بينيد، چه مي‌کنيد؟ مي‌دويد و پنهان مي‌شويد؟ از آن جمله‌هاي کليشه اي تحويلش مي‌دهيد؟ يا با ترس همانجا مي‌ايستيد و نمي دانيد که چه بايد بگوييد؟ اما بهترين چيزي که بايد بگوييد چيست؟

اکثر آقايون در نزديک شدن به خانم‌ها بزرگترين اشتباهشان اين است که بيش از‌اندازه فکر مي‌کنند که چه بايد بگويند. تصورشان اين است که يک کلام جادويي وجود دارد که در همه موقعيت‌ها جواب مي‌دهد. اين کلام جادويي را تمرين کرده و وقتي به فرد مورد نظرشان تحويل مي‌دهند انتظار دارند که آن خانم فوراً جذب آنها شود.

اما متاسفانه اين روش به ندرت عمل مي‌کند. چون معمولاً بيشتر حرفهايي که مي‌زنيد بي ربط است. در جلب توجه يک خانم کليد کار اعتماد به نفسي است که به او نشان مي‌دهيد.

در زير به 10 راه مطمئن براي برقراري ارتباط با خانم‌ها اشاره مي‌کنيم:
1) به محيط دقت کنيد.
درمورد چيزي که در محيط اطراف مي‌بينيد نظري بدهيد. اين روش مخصوصاً در فروشگاه و مغازه خيلي  موثر است. مثلاً اگر او مي‌خواهد يک ساندويچ مرغ سفارش دهد، از او بپرسيد که ساندويچ مرغ‌هاي آن مغازه خوب هستند يا نه.  نظرتان را فوري در آن موقعيت خاص ابراز کنيد تا کاملاً طبيعي به نظر برسد. مهم نيست که کجا باشيد، هميشه نکته جالبي براي نظر دادن وجود دارد.
 
2) لبخند بزنيد.
اينکار به او نشان مي‌دهد که اعتماد به نفس داريد و رفتاري دوستانه داريد. يک لبخند طبيعي نه تنها به خودتان احساس خوبي مي‌بخشد، بلکه برقراري رابطه را براي فرد مقابل نيز راحت تر مي‌کند.
 
3) دست دست نکنيد.
اگر براي نزديک شدن به او تامل کنيد، نشان مي‌دهد که اعتماد به نفس نداريد و او فوراً نظر منفي راجع به شما پيدا خواهد کرد. وقتي او را مي‌بينيد، بعد از مدت زمان کمي به سمت او برويد و به او نشان دهيد که مردي هستيد که مي‌داند چه مي‌خواهد و دنبال آن رامي گيرد.
 
4) زبان بدن مثبت.
اگر قوز کرده و سر رو به پايين به او نزديک شويد، اطلاعات منفي درمورد خودتان به او منتقل خواهيد کرد. پس صاف بايستيد، شانه‌ها را عقب و سينه را جلوب دهيد و محکم و البته ريلکس راه برويد.
 
5) نه خيلي سريع. 
اگر خيلي تند راه برويد، زنگ هشدار دروني او به صدا در خواهد آمد. سعي کنيد آرام و عادي به او نزديک شويد و اين بهترين راه براي ايجاد حس راحتي در فرد مقابلتان است.
 
6) ارتباط چشمي برقرار کنيد.
هيچوقت شما اولين کسي نباشيد که ارتباط چشمي را وقتي نزديک مي‌شويد قطع کند. اگر چنين کاري بکنيد، طرف مقابل تصور خواهد کرد از اينکه به او نزديک شده ايد احساس خوبي نداريد. وقتي از ارتباط چشمي قوي استفاده کنيد، بيشتر به سمتتان کشيده خواهد شد. با تمرين در اينکار استاد خواهيد شد.
 
7) گوش دهيد.
حتماً به حرفهايي که مي‌زند خوب گوش دهيد. هيچوقت جواب او را قبل از اينکه خوب درموردش فکر کرده باشيد به زبان نياوريد. خانم‌ها عاشق مردهايي هستند که به جزئيات حرفهاي آنها هم خوب گوش مي‌دهد.
 
8) بي قرار نباشيد.
لول خوردن و بيقرار بودن بعد از اينکه به فرد مورد نظرتان نزديک شديد نشان مي‌دهد که احساس راحتي نمي کنيد. در اينصورت طرفتان هم چنين احساس پيدا مي‌کند و بحث را ختم مي‌کند. بايد مراقب حرکاتتان باشيد. حرکاتي انجام دهيد که اعتماد به نفس و راحتي شما را به طرفتان مخابره کند نه ناراحتي و بي قراريتان را.
 
9) تن صدايتان را ملايم کنيد.
تن صدايتان ابزار بسياري قوي است. بهترين راه اين است که با صدايي آرام و در ضمن شوخ به او نزديک شويد. همچنين مي‌توانيد با صدايي جدي شروع کنيد و بگوييد "اميدوارم کمي از ساندويچ را براي من نگه داشته باشيد" و با لبخندي در ادامه آن به او بفهمانيد که شوخي مي‌کرده ايد. همراه با دوستانتان روي تن صدايتان تمرين کميد.
 
10) با فاصله ازاو بايستيد.
مردهايي که موقع حرف زدن خيلي به سمت زن مورد نظرشان خم مي‌شوند باعث مي‌شوند که احساس ناراحتي به فرد مقابل دست بدهد. بهتر است کمي عقب تر بايستيد و اين باعث مي‌شود نشان دهيد که به حريم او احترام قائليد و از خودتان نيز مطمئن هستيد.
رمز موفقيت در استفاده از اين روش‌ها اين است که تمرين کنيد. اين نکات را امتحان کنيد و ببينيد چه واکنشي دريافت مي‌کنيد. وقتي همه آنها را يکجا استفاده کنيد مطمئن باشيد که بهترين نتيجه عايدتان خواهد شد.

جمعه 10 فروردین 1391 - 11:29:32 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


نه دروغ زیرکانه ای که همه ما به خودمان می‌گوییم


چرا خانواده تلگرامی یک خانواده منزوی است؟


تفاوتهای زنان و مردان در عشق ورزیدن


نه گفتن هنری که باید آموخت


برای موفق شدن کمی منفی فکر کنید!


چرا همه آدمها به دنیا از دیدی متفاوت نگاه می‌کنند؟


گفته هایی از کنفوسیوس برای زندگی بهتر


به افكار خود هويت بخشيد


این تمرین ساده‌ی نوشتن می‌تواند زندگی شما را متحول کند


راههای ساده برای ایجاد انگیزه


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

1648490 بازدید

161 بازدید امروز

551 بازدید دیروز

5218 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements