×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

روانشناسی کلیدی + روانشناسی عمومی

اندیشه طلایی

انرژی دادن به خود و اشیا

 مدیتیشن برای فعال کردن هاله ی فرد ، برای تقویت سپر دفاعی یا سپر هاله :

 

روی صندلی در حالت مدیتیشن بنشینید و از عدد بیست تا عدد یک را به صورت معکوس بشمرید. به آرامی و با طمانینه. با هر شماره مجسم کنید ریلکس تر می شید و در وضعیت بهتری قرار می گیرید. بعد از عدد یک تجسم کنید در یک تخم مرغ بزرگ طلایی قرار گرفتید که حداقل نیم متر شعاع و فاصله ی آن از بدن است و از نوک تخم مرغ به موازات چاکرای هفت به انرژی کیهانی متصلید و از اونجا انرژی به صورت آبشاری طلایی وارد تخم مرغ میشه. یعنی جدار و فاصله ی ما با سطح خارجی تخم مرغ رو پر می کنه اما وارد بدن ما نمیشه .

یعنی داخل تخم مرغ را پر می کنه و بعد از پر شدن هر لحظه غلظت اون رو بیشتر می کنه.( یعنی لبریزنمیشه و تخم مرغ رو نمی شکونه بلکه مدام غلظت اون رو بیشتر می کنه. )در نهایت وقتی غلظت اون خیلی زیاد شد پوسته ی تخم مرغ را به صورت یک میلیمتر به صورت آبکاری طلایی در نظر می گیریم که عکس هر چیز یا هر کس را منعکس می کنه و هر نور یا انرژی یا قدرتی را منعکس می کنه و حالتی مثل آینه داره. اگر این تمرین را خوب و درست و به حد کافی ( تعداد انجام دادنش برای هر کس بسته به نیاز اون برای ترمیم هاله ی بدنشه و خودتون باید تشخیص بدین) انجام بدین در طول روز احساس می کنید که هیچ چیز منفی ای در شما اثر نمی کنه و هر چیز آزار دهنده ای که به هاله ی شما می خوره بر می گردد. تا اونجایی که اگر بخواهید می تونید درباره ی هیچ چیزی قضاوت نکنید و تحت تاثیر قرار نگیرید.در واقع در طول روز هر وقت با چیزها و افرادی برخورد کردید که ناراحتتون می کنه باید یادتون بیفته که اون تخم مرغ اطراف شماست و می تونه همه چیز رو به دیگران برگردونه بدون اینکه چیزی پوسته ی اون رو بشکونه و واردش بشه.

 

همون طور که گفتم وقتی به درسهای راجع به هاله ی بدن برسیم بیشتر در این باره با هم حرف می زنیم اما در حال حاضر هم که به اون درسها نرسیده ایم همه ی شما می تونید بارها و بارها این تمرین رو انجام بدید.

 

سوال بعدی دیگه ای که زیاد با اون روبرو شدم این بود که آیا عمل اسکن کردن رو از راه دور هم میشه انجام داد؟ جوابش مثبته.

 

 

_ اسکن از راه دور :

 

این اسکن تجسمیست یعنی باید اون رو با استفاده از قدرت تجسمتون انجام بدید. سوژه ی مورد نظرتون رو در نظر بگیرید .اگر ندیدینش لااقل باید جنسیت و نامش رو بدونید و اون رو در ذهنتون تکرار کنید. اگر چهره ی اون رو دیده اید چهره اش را در خیالتون مجسم کنید. بعد تصور کنید که دستتون رو روی رگ اسکن اون گذاشته اید و مثل همون اسکن معمولی دارید عمل اسکن کردن را انجام می دهید.یعنی شکل اسکن کردن را به همان شیوه ای که قبلا" برایتان گفتم انجام بدهید با این تفاوت که این بار همه چیز را ذهنی و به کمک قوه ی تجسمتان انجام بدهید.

 

هرگز فراموش نکنید که نباید انتظار داشته باشید تا این تمرین را شروع کردید به جوابهای درستی برسید. به مرور وقتی شما خصوصا" در تله پاتی قویتر می شید به جوابهای درست تری خواهید رسید. بنابراین برای حالا که تازه یادگیری را آغاز کرده اید بهتره روی اسکن از نزدیک تمرکز کنید.

 

 

 

خوب! شما برای رسیدن به جوابهای بهتر در انرژی دادن باید اول از همه انرژی خودتون رو درست کنید.باید سالم باشید و کار چاکراهای خودتون درست باشه.هر چقدر کار چاکراهای خودتون بهتر باشه بیشتر روی دیگران اثر خواهید گذاشت. برای این کار لازمه به خودتون انرژی بدهید. حالا من براتون از یک شیوه ی انرژی دادن به خود صحبت می کنم.این یک دوره ی بیست و یک روزه است که بعد از اتمامش می تونید شش ماه بعد دوباره اون رو به صورت کامل انجام بدید.

 

 

_ تکنیک برای انرژی دادن به خود :

 

در وضعیت مدیتیشن قرار بگیرید . دست راستتون رو روی چاکرای یک قرار بدید.برای این کار بایددستتون رو روی عضو تناسلیتون قر ار بدید و دست چپتون رو روی چاکرای هفت بگذارید. باید توجه داشت که عضو تناسلی یکی از مهمترین اعضای بدن است چون محل تجمع انرژی و محل تولید نیروی الکترومغناطیس است. به مدت یک دقیقه به آن انرژی می دهیم بعد از یک دقیقه دست چپ بر روی چاکرای هفت ثابت می مونه و دست راست از روی عضو تناسلی به روی چاکرای دو از جلو می ره و باز یک دقیقه انرژی می دهیم و باز دست چپ ثابت می مونه و دست راست می ره روی چاکرای سه از جلو و بعد از یک دقیقه انرژی دادن  به همین ترتیب به سراغ چاکرای چهار و پنج می رید . فقط به چاکرای شش انرژی نمی دید چون همون طور که گفتم استادان شیوه ی شای و ایشایا معتقدند نباید به چاکرای شش انرژی داد.

 

این مدیتیشن را باید به مدت 21 روز پیاپی انجام بدید و در طول این 21 روز ، هر روز 21 لیوان آب هم بنوشید. یعنی در کنار غذا و چیزهای دیگه ای که می خورید روزی 21 لیوان آب خالص هم باید بخورید. این کار تمام سموم بدنتون رو خارج می کنه و حتی تغییرات شگرفی در پوست و حتی در حال روحی شما به وجود می آره.باید تمام سعیتون رو بکنید که کل 21 روز این کار رو انجام بدید. البته استادی رو می شناسم که می گفت برای خودتون قانون بگذارید که اگر یک روز فاصله در تمرین و همین طور آب خوردن افتاد باید دو روز برای جبران به تمرین اضافه کنید. اما از نظر من با توجه به خاصیت جادویی اعداد وقتی تصمیم گرفتید واقعا" 21 روز پیاپی این کار را انجام بدهید.

 

 

حالا می خوام براتون از شیوه ی انرژی دادن به اشیا صحبت کنم! بله! به همه چیز میشه انرژی مثبت داد!

 

 

_ شیوه ی انرژی دادن به اشیا و لوازم:

 

 به تمامی اشیای خانه ی خود و دیگران از لوازم منزل گرفته تا اغذیه و خوراکیها و غذاها  و لباسها و ... برای این کار به همان شیوه ی شای ، با هر دودست به اونها انرژی بدید و مجسم کنید با دادن انرژی به اونها برکت و خیر در اونها جریان پیدا می کنه. در تابستون به کولر خونه  و در زمستان به موتورخانه ی شوفاژ انرژی بدید و مجسم کنید همراه با هوای سرد و گرمی که در خانه پراکنده میشه انرژی مثبت در خانه ی شما به جریان در می آد و به همه چیز برکت و شادی می ده! مدت زمان اینگونه انرژی دادن ها به خودتون  بستگی داره. حتی می تونید یک آب پاش را از آب پر کنید و با دو دستتان ده دقیقه به آن انرژی بدهید و سپس آن را در هوا و بر روی اشیا اسپری کنید و مجسم کنید که انرژی شادی بخش وجود شما در همه چیز و در همه جا جاری میشه.

 

 

خوب! حالا می خوام به چند تا تکنیک اشاره کنم که یکی از استادان خودم به ما یاد داد .تکنیکهایی برای انرژی دادن به کسانی که طلسم و جادو شده اند یا مکانهایی که احساس می کنید بد انرژی هستند یا مبارزه با چشم شور. ممکنه بعضی از شماها به این مسایل اعتقادی نداشته باشید. البته با توجه به سوره ی ناس و سوره ی فلق که در قرآن هست قاعدتا" جادو و طلسم و چشم شور حقیقت داره. اما من با وجود اینکه این تکنیکها را یادتان می دهم اصراری ندارم شما اونها رو به خاطر اعتقاد به من باور کنید و فقط چون استادان خودم در این قسمت از دروس این تکنیکها را هم به ما یاد دادند من هم وظیفه ی خودم می دونم که درباره ی اونها هم با شما صحبت کنم. هر چه هست خودم بر این بباورم که ذهن خلاق و قدرتمند ما می تونه هر کاری رو انجام بده .هم طلسم دیگران و هم باطل کردن این طلسم رو! پس شما هم در صورت نداشتن اعتقاد به چنین مسایلی می تونید اون ها رو به عنوان تمرینات ذهنی در نظر بگیرید.

 

_ تکنیک برای درمان کسی که معتقده طلسم و جادو شده!

 

این شخص را به مدت هشت روز یعنی چهار تا دو روز تخلیه ی انرژی سنگین می کنید. به همان شیوه ای که در دروس قبلی توضیح داده شده. این تکنیک باطل السحر نامیده میشه.

بعد از پایان کامل این تمرین ، در هر روزی که آن را انجام می دهید، یک بار به مدت دو دقیقه فقط با یک دست ( که چون شیوه ی شای است دست راست یا چپ فرقی ندارد) به چاکرای هفت او انرژی بدهید.

 

 

 

_ تکنیک برای پاک کردن مکان از طلسم و جادو و انرژی منفی و سنگین :

 

روز اول به مدت 5 دقیقه به چهارچوب در ورودی خانه( یعنی در اصلی که از آن وارد خود فضای خانه و اتاقها می شویم) با دو دست به روش شای انرژی داده و روز دوم وارد خانه شده و دیوار نزدیک در را که رو به قبله باشد پیدا می کنیم و پشت به آن ( یعنی رو به قبله ) می ایستیم و دو تا دست را در هوا نگه می داریم و به هوا و محیط تا 5 دقیقه انرژی می دهیم و روز سوم به مقدار مساوی اسفند و کندر تهیه کرده و بعد از ترکیب آن یک دقیقه به این ترکیب انرژی داده و سپس در جهت عقربه های ساعت در خانه می چرخانیم. سپس دربها و پنجره ها را باز می کنیم تا انرژی منفی خانه جای خود را به انرژی مثبت بدهد.

 

 

_ تکنیک مبارزه با چشم شور :

 

در مقابل افرادی که مطلع هستید چشم شور دارند می توان از این شیوه استفاده کرد. نشسته به چاکرای هفت تمرکز کرده و دو تا کفه ی دست را به حالت قنوت گرفته و هفت بار در آنها می دمید و سه دور دستانتان را دور بدنتان از جلو به عقب می چرخانید. این تمرین را به صورت ذهنی هم می توان انجام داد یعنی اگر کسی مقابلتان است که از چشم شور او می ترسید در تجسم خلاقتان این تمرین را انجام بدهید.

 

درباره ی چشم شور زمانی بود که خود من خیلی به اون اعتقادی نداشتم اما خانواده ای رو می شناختم که همه می گفتند چشم شور دارند. جالب بود که یک بار یکی از اونها با دیدن ساعت قدیمی ای که در خانه ای بود گفت عجب ساعتی! بیست ساله دووم آورده! من به چشم خودم دیدم که ساعت از بالای دیوار یعنی همونجایی که مدتها در اون قرار گرفته بود بدون هیچ دلیلی افتاد پایین و شکست!  و یک بار دیگه هم از گلی در باغچه تعریف کرد و قبل از خارج شدن اون از اون خونه، اون گل بدون هیچ دلیلی کاملا" پژمرده و پرپر شد! و موارد مختلفی را هم از اطرافیان دراین باره شنیدم.

البته بعدا" دیدم در قران و احادیث هم به چشم شور اشاره شده و توصیه شده برای رفع اون سوره های ناس و فلق قران خونده بشه و به فرد دمیده بشه.

البته نباید این دلیل بشه که مدام فکر کنید همه چشم شور دارند! به جای این کار می تونید به خودتون بگید که در امن خدایی قرار  دارید و مثل من از خوندن مدام سوره های ناس و فلق استفاده کنید.به نظر خود من حتی خود ما می تونیم چشم شور  پیدا کنیم! یعنی با توجه خیلی شدید در چیزی باعث خسارت برای اون بشیم. پس از نظر خود من به جای نسبت دادن چشم شور به دیگران بهتره ناس و فلق بخونیم.سپر دفاعیمون رو قوی کنیم و مدام خودمون رو در امن الهی خدا قرار بدیم .

 

 

خوب!درس امروزمون به پایان رسید. برای همگی آرزوی توانگری راستینی همراه با آگاهی واقعی دارم.

 

 

خدایا! توانگری راستینی همراه با آگاهی واقعی نصیبمان کن! آمین!

سه شنبه 14 فروردین 1391 - 2:42:00 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


نه دروغ زیرکانه ای که همه ما به خودمان می‌گوییم


چرا خانواده تلگرامی یک خانواده منزوی است؟


تفاوتهای زنان و مردان در عشق ورزیدن


نه گفتن هنری که باید آموخت


برای موفق شدن کمی منفی فکر کنید!


چرا همه آدمها به دنیا از دیدی متفاوت نگاه می‌کنند؟


گفته هایی از کنفوسیوس برای زندگی بهتر


به افكار خود هويت بخشيد


این تمرین ساده‌ی نوشتن می‌تواند زندگی شما را متحول کند


راههای ساده برای ایجاد انگیزه


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

1649170 بازدید

841 بازدید امروز

551 بازدید دیروز

5898 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements