×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

روانشناسی کلیدی + روانشناسی عمومی

اندیشه طلایی

ده عادت خانم ها که هرگز نمی توانید تغییر دهید

خانم‌ها یک سری عادت هایی دارند که به مونث بودنشان بر می گردد. یعنی تقریبا در بیشتر زنان عمومیت دارد و به ندرت پیدا می کنید زنی را که این روحیات و طرزفکرها را نداشته باشد. اینها خیلی مهم نیست، مهم این است که به هیچ وجه نمی توانید نظر آنها را در مورد این فکرها تغییر دهید! اگر خانم تشخیص می دهد باید شلوار جین بپوشد، لطفا خودتان را خسته نکنید که دامن بپوشد، زیرا هرگز این کار را نمی کند.

1.    فلسفه شلوار جین
اگر زنی عادت به پوشیدن دامن ندارد و تقریبا همه جا با شلوار و به خصوص شلوار جین می رود، به هیچ وجه نمی توانید او را تغییر دهید. حتی با محبت و جملات عاشقانه نیز نمی توانید مجبورش کنید بی خیال شلوار جین خود بشود.

عادت خانم ها, توانایی  خانم ها,دوستی های زنانه

2.    وقت گذارانی با دوستان
زن ها همیشه و در هر شرایطی دوستان خود را دارند. آنها با هم بیرون می روند، خرید می روند، در خانه یکدیگر دورهم جمع می شوند و به طور کلی، دوستی های زنانه برایشان ارزش بسیار و جایگاه بالایی دارد. مردها شاید پس از یک روز بودن در کنار دوست همجنس خود خسته بشوند، اما هرگز این خستگی را در زن ها نمی بینید. آنها این توان را دارند تا هر روز و هر لحظه که دلشان می خواهد با دوستان خود و در کنار آنها باشند.

 

3.    خواب و جای خواب
بیشتر خانم ها خواب را دوست دارند. خوابشان هم جا و فلسفه خاص خودش را دارد. مثلا اگر خانم عادت دارد در سمت راست تخت بخوابد و بالش خودش همیشه زیر سرش باشد، به هیچ عنوان نخواهید که جایتان را با هم عوض کنید. سمت راست مال اوست و به هیچ عنوان حاضر نیست راحتی خواب در آن سمت تخت را به شما ببخشد. بالش او نیز نباید عوض شود. البته مردها هم ممکن است به بالش خود حساس باشند، اما خانم ها حساسیت بیشتری دارند.

4.    الکی خوش بودن
خانم ها استاد وقت‌کشتن و الکی خوش بودن هستند. آنها می توانند ساعت ها مجله زردی که در مورد ستاره های سینما و موسیقی، شایعات بی پایه نوشته است را مطالعه کنند و از آن خوششان هم بیاید. یا چند ساعت پای سریال های تلویزیونی بنشینند. این در بیشتر زنان، حتی آنها را تحصیلات تکمیلی دارند نیز دیده می شود. به عبارت دیگر باید گفت، زن ها از این که گاهی از دنیای واقعی و سختی های آن فرار کنند، به خوشی های بی ارزش مشغول می شوند و این حالشان را خوب می کند.

عادت خانم ها, توانایی  خانم ها,دوستی های زنانه

5.    اهمیت دادن به جزئیات
تقریبا همه خانم ها این توانایی را دارند تا ریزترین مسایل را ببینند و به آن گیر بدهند. این مساله به‌ویژه در دکوراسیون خانه بسیار مشهود است. به طور مثال، می توانند چند روز برای پیدا کردن قالی مناسب با قیمت مناسب برای جلوی مبل اتاق نشیمن در همه فروشگاه ها بگردند. یا حتی برای خرید ملحفه مناسب برای روتختی چند روز زمان صرف کنند. اینجا است که مردها باید صبور باشند و صدایشان در نیاید. نمی توانید چیزی را عوض کنید پس حرص هم نخورید.

 

6.    حاضر شدن
احتمالا اینجا داد همه مردها در می آید. اما باید صبور باشید. تقریبا همه خانم ها به طور مشترک برای حاضر شدن و مهمانی رفتن زمان زیادی لازم دارند. از دوش گرفتن و مسواک زدن شروع می شود و با سشوار؛ آرایش و انتخاب لباس ? که خود یکی از بخش های زمان‌گیر است ? ادامه می یابد و در آخر با پوشیدن کفش ها به پایان می رسد. همه این مراحل برای خود مستلزم زمان هستند. شما باید صبر خود را زیاد کنید چون به هیچ عنوان نمی توانید این روند را تغییر دهید.

عادت خانم ها, توانایی  خانم ها,دوستی های زنانه

7.    عقاید عجیب غذایی
ممکن است وقتی با همسر یا نامزتان بیرون می روید او از خوردن استیک امتناع کند، اما به پیشنهاد یک همبرگر خوشمزه پاسخ مثبت بدهد. یا ممکن است از یک طرف سس فراوان روی غذایش بریزد و با لذت هم آن را بخورد اما موقع دسر که می شود، بگوید شیرینی نمی تواند بخورد. یا شکلات تلخ یا رژیمی دوست دارد. شما به عنوان یک مرد باید بی خیال این تضادها و تناقض ها بشوید. به هیچ وجه این مسایل را به روی خود نیاورید و سعی هم نکنید فکر او را تغییر بدهید زیرا موفق نخواهید شد.

8.    توجه کردن
زن ها مهارت بسیاری دارند تا هر کاری کنند به غیر از گوش دادن به حرف های طرف مقابل. یعنی اگر نخواهند چیزی را بشنوند خیلی آسان می توانند خود را با آن راه بزنند. مثلا کلی با آنها حرف می زنید تا در مورد مساله ای متقاعدشان کنید، اما او خیلی راحت به شما می گوید: ?عزیزم! تو چیزی گفتی؟?. فقط آرامش خودتان را حفظ کنید. این برای خودتان هم بهتر است.

9.    سلیقه موسیقی
برخی از خانم ها به جای اینکه کنسرت زنده بروند و با صدای بسیار بلند و ازدحام جمعیت موسیقی گوش کنند، ترجیح می دهند در خانه با آرامش، هر چه می خواهند را با میزان صدای دلخواه خود گوش کنند.

10.    قیمت برایشان مهم است
وقتی بحث پول و خرید به میان می آید، خانم ها حافظه کوتاه و گزینشی پیدا می کنند. شاید او به یاد نیاورد شما برای هزینه های خانه در ماه گذشته چقدر پول خرج کردید، اما قیمت کتی که سه سال پیش برای تولد شما برایتان خریده است را بسیار خوب یادش هست.

چهارشنبه 21 اسفند 1392 - 12:33:31 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


نه دروغ زیرکانه ای که همه ما به خودمان می‌گوییم


چرا خانواده تلگرامی یک خانواده منزوی است؟


تفاوتهای زنان و مردان در عشق ورزیدن


نه گفتن هنری که باید آموخت


برای موفق شدن کمی منفی فکر کنید!


چرا همه آدمها به دنیا از دیدی متفاوت نگاه می‌کنند؟


گفته هایی از کنفوسیوس برای زندگی بهتر


به افكار خود هويت بخشيد


این تمرین ساده‌ی نوشتن می‌تواند زندگی شما را متحول کند


راههای ساده برای ایجاد انگیزه


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

1654253 بازدید

59 بازدید امروز

795 بازدید دیروز

5924 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements