×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

روانشناسی کلیدی + روانشناسی عمومی

اندیشه طلایی

خانمها: براي همسر خود جاذبه داشته باشيد


خانمها: براي همسر خود جاذبه داشته باشيد

 

 

 

 

 

وقتي همسرتان خسته از سر کار به خانه باز مي‌گردد و فوراً به خواب مي‌رود. اصلاً متوجه نيست که شما هم وجود داريد! اما اين مطلب مي‌تواند يک پيام هشدار به شما باشد که بيش از پيش در کار‌هاي شخصي خودتان غوطه ور نشويد
زماني که رابطه شما با همسرتان قدري پايدارتر مي‌شود، و زندگي مشترکتان را در کنار يکديگر شروع مي‌کنيد با مشاهده ي کارهاي رمانتيک از جانب شوهرتان واقعاً هيجان زده مي‌شويد، آيا اينطور نيست؟ ممکن است همسرتان در قبال شما کارهاي رمانتيک بسيار زيادي را انجام دهد؛ به عنوان مثال برايتان گل هديه بياورد، يک جعبه شکلات برايتان بخرد و در يک شام رويايي برايتان شمع روشن کند. همه ي اين عوامل دست به دست هم مي‌دهند تا شما را بيش از پيش دوست داشته باشيد. خوب درست است؛ اما چه اتفاقي مي‌افتد زمانيکه همه اين سورپرايزها بعد از مدت زماني نزديک به يک سال فروکش مي‌کند؟ آقا خسته از سر کار به خانه باز مي‌گردد و فوراً به خواب ميرود. اصلاً متوجه نيست که شما هم وجود داريد! اما اين مطلب مي‌تواند يک پيام هشدار به شما باشد که بيش از پيش در کار‌هاي شخصي خودتان غوطه ور نشويد. اين زمان موقعي است که شما بايد با کارهايي که انجام مي‌دهيد، جذابيت خود را بيش از پيش افزايش دهيد.

1- قدردان خود باشيد

صبح وقتي که از خواب بلند مي‌شويد، از اضافه وزن در بدنتان شکايت نکنيد. پيش از اينکه فعاليت‌هاي روزانه خود را شروع کنيد، روبروي آينه برويد، به خودتان نگاهي بيندازيد، و بگوييد: "چقدر زيبا و جذابي!" آنقدر اين کلمه را تکرار کنيد تا به آرامش و راحتي دست پيدا کنيد.

2- از او بخواهيد تا برايتان برقصد

خوب شايد نوبت به آن رسيده باشد که شما او را سورپرايز کنيد. اتاق نشيمن خود را تبديل به صحنه رقص کنيد، نور را کاهش دهيد و يک آهنگ ملايم بگذاريد. از همسرتان بخواهيد تا با شما برقصد، امکان ندارد او درخواست شما را نپذيرد به خصوص اگر لباس زيبايي بر تن کرده باشيد.

3- دکوراسيون اتاق خواب را تغيير دهيد

شما مي‌توانيد با تغييراتي کوچکي در اتاق خواب فضاي آن را تغيير دهيد. به عنوان مثال مي‌توانيد شمع‌هاي معطر روشن کنيد و يا از روتختي‌هاي قرمز رنگ استفاده کنيد.

4- لباس جذاب بپوشيد

يکي از زيباترين لباس‌هايي را که داريد انتخاب کنيد و يک دقيقه قبل از اينکه همسرتان عازم رفتن به محل کارش شود، در مورد رنگ لباس و اينکه در بدنتان چگونه ايستاده، توضيح دهيد. من به شما قول مي‌دهم که او به محض تمام شدن کارهايش به سرعت به خانه باز خواهد گشت.

5- بدن خود را معطر نگه داريد

بوي بدن يکي از پر کشش ترين جاذبه‌ها است که مي‌تواند همسرتان را به سوي شما جذب کند. شما بايد در تمام مواقع خودتان را تميز و کاملاً سرحال نگه داريد. فراموش نکنيد به طور مرتب دوش بگيريد و از خوشبو کننده‌ها استفاده کنيد. ميتوانيد از خوشبو کننده‌هاي تند استفاده کنيد. اين امر بيش از پيش همسرتان را هيجان زده خواهد کرد.

6- او را صميمانه نوازش کنيد و پيام‌هاي خاص برايش بفرستيد

بايد بپذيريم که آقايان عاشق توجه هستند. اين به آن خاطر است که احساس مي‌کنند که يک نوازش صميمانه که نشات گرفته از احساست باشد به آن معناست که شما دوستشان مي‌داريد. به همين دليل زمانيکه همسرتان در حال استراحت کردن روي مبل راحتي است، به او نزديک شويد و دستتان را در موهايش بکشيد. همچنين مي‌توانيد او را ماساژ دهيد تا بيش از پيش به آرامش برسد.

7- همچنان خود را جذاب نگه داريد

موهايتان را هميشه مرتب نگه داريد و بوي بد دهانتان را نيز از بين بريد؛ چراکه اين موارد موجب مي‌شوند تا او از شما دور شود. شما بايد به خوبي از بدن خود مراقبت کنيد و ظاهر خود را در تمام موارد آراسته نگه داريد. اگر هميشه بدون آرايش هستيد، بد نيست که هراز چند گاهي با يک آرايش ملايم اما در عين حال جذاب او را غافلگير کنيد.

8- او را به خيال و رويا ببريد

هيچ چيز بدي در مورد اوهام و رويا وجود ندارد. ميتوانيد خيال پردازي کنيد و از او بخواهيد تا روياهاي شما را تبديل به واقعيت کند. اگر او با درخواست شما موافق است، پس ديگر منتظر چه هستيد؟

تناسب اندام سبب افزايش جاذبه است

اين يک حقيقت است که يک بدن متناسب و سالم، جاذبه بسيار بالايي دارد. البته منظور ما اين نيست که بايد ماهيچه‌هاي بزرگي در بدن خود پرورش دهيد و خودتان را تبديل به يک بدنساز کنيد. زماني که تناسب اندام داشته باشيد، اعتماد به نفستان افزايش پيدا کرده، بدنتان راست مي‌ايستد و زيباتر راه ميرويد. زماني که احساس کنيد قوي، سالم و جذاب هستيد، بهتر راه مي‌رويد و مردم هم متوجه اين جذابيت و زيبايي شما خواهند شد.

اگر مي‌خواهيد که از اندامي جذاب و متناسب برخوردار شويد، بايد در برنامه روزانه خود قدري حرکات بدنسازي و نرمش‌هاي ايروبيک را بگنجانيد. همچنين بايد نگرش خود را نسبت به غذاهايي که مي‌خوريد نيز تغيير دهيد. غذامانند سوخت بدن است و همه افراد بايد غذا بخورند؛ اما هدف اصلي اين است که افراد ياد بگيرند چگونه مي‌توانند بدون حذف وعده‌هاي غذايي به درستي غذا بخورند.

به طور معمول خوب است که افراد هفته اي 5 مرتبه و هر بار به مدت 30 دقيقهفعاليت‌هاي ايروبيک و هوازي را انجام دهند. در کنار حرکات ايروبيک بد نيست به مدت 20 دقيقه نيز از نرمش‌هاي قدرتي بهره بگيريد و استقامت بدن خود را افزايش دهيد.

به هر حال اگر در برنامه زندگي خود آداب صحيح غذا خوردن را ياد بگيريد، مي‌توانيد همواره بدن خود را در حالت تعادل نگه داريد. اگر از شکلات و سيب زمني سرخ کرده پرهيز کنيد، بدن شما به اين شيوه زندگي عادت کرده و ديگر نياز به خوردن آنها را در خود احساس نخواهيد کرد. گهگاه مي‌توانيد تغييرات کوچکي را نيز در رژيم غذايي خود ايجاد نماييد. با اضافه کردن ميوه به رژيم غذايي خود مي‌توانيد ميان وعده‌هاي شيرين را حذف کنيد. بعد سبزيجات را نيز به آن اضافه کنيد و ميزان وعده‌هاي غذايي را تا حد امکان کاهش دهيد. بايد حد معيني را براي هر وعدهغذايي در نظر بگيريد. ممکن است به خوردن عادت کرده باشيم و به همين دليل ممکن است که نتوانيم تشخيص دهيم يک وعده معمولي چه ميزاني است.
به خاطر داشته باشيد که يک بدن متناسب و سالم، خيلي جذاب تر است و براي اينکه بتوانيد از نظر فيزيکي به تناسب برسيد، بايد چربي‌هاي بدن خود را از بين برده، جريان خون را در بدن خود به گردش بيندازيد و حرکات استقامتي، و هوازي (ايروبيک) انجام داده و از رژيم غذايي سالمي استفاده کنيد.

چهارشنبه 22 فروردین 1391 - 8:40:42 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


نه دروغ زیرکانه ای که همه ما به خودمان می‌گوییم


چرا خانواده تلگرامی یک خانواده منزوی است؟


تفاوتهای زنان و مردان در عشق ورزیدن


نه گفتن هنری که باید آموخت


برای موفق شدن کمی منفی فکر کنید!


چرا همه آدمها به دنیا از دیدی متفاوت نگاه می‌کنند؟


گفته هایی از کنفوسیوس برای زندگی بهتر


به افكار خود هويت بخشيد


این تمرین ساده‌ی نوشتن می‌تواند زندگی شما را متحول کند


راههای ساده برای ایجاد انگیزه


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

1654331 بازدید

137 بازدید امروز

795 بازدید دیروز

6002 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements